Hotel SP resort

Hotel SP resort

23. marca 2021 2024-04-22 7:25

Hotel je situovaný v nádhernom prostredí obklopený zeleňou, ponúka súkromie a zároveň výhľad na okolitú prírodu. V blízkosti sa nachádza množstvo cyklistických chodníkov, ale môžete si tu naplno vychutnávať aj iné športové aktivity.

0
Izieb
0
Lôžok
0
parkovacích miest
Hotel Žilina

SP resort

" Veríme v niečo lepšie, než čo je v súčasnosti k dispozícii. Miesto, ktoré podporuje relax a športové aktivity. Miesto, ktoré Vám dodá výborný pocit a kde sa budete cítiť ako doma. "

Team SP resort

Hotel SP resort

O nás

Hotel SP resort

Hotel SP resort sa nachádza v mestskej časti Závodie, len 2 km od historického centra Žiliny. Ponúka klimatizované izby, reštauráciu so slnečnou terasou s výhľadom na mesto Žilinu, Malú a Veľkú Fatru, kaviareň, wellness centrum, masáž, fitness a výstavné siene 3-násobného majstra sveta Petra Sagana.

Všetky izby v hoteli sú tematicky zariadené na tému cyklistických pretekov. Každá z izieb má vlastnú kúpeľňu, je vybavená satelitnou TV s plochou obrazovkou, klimatizáciou a bezplatným Wi-Fi. Ku všetkým izbám sa dostanete výťahom.

Počas pobytu v hoteli SP resort môžete navštíviť fitness centrum s vonkajším workoutom, ktorý sa nachádza v krásnej záhrade s výhľadom na Žilinu a okolie. Vo večerných hodinách je otvorené wellness centrum, kde nájdete bazén, jacuzzi, fínsku, parnú a infra saunu.

O nás

Hotel SP resort

Raňajky sa podávajú formou à la carte každé ráno v hotelovej reštaurácii. Nesmie chýbať ani čerstvé domáce pečivo a ovocné šťavy. Počas letných mesiacov si môžete raňajky vychutnať aj na terase s príjemným výhľadom na Žilinu.

Hotel ako jediný v okolí poskytuje možnosť simulácie nadmorskej výšky za poplatok. Hypoxico systém je nainštalovaný nielen na izbách ale aj vo fitness kardio zóne.

Fanúšikovia horskej cyklistiky si takisto prídu na svoje. V okolí hotela sa nachádzajú cyklistické traily rôznych obtiažností.

Exteriér hotela SP resort

Interiér hotela SP resort

Tešíme sa na Vás!

Športhotel SP resort

Overiť dostupnosť

1 Izba , 1 Dospelý , 0 Deti
Izby
Dospelí
Deti