Spa & Wellness

Doprajte si vytúžený oddych a regeneráciu tela i duše v Spa centre v našom resorte. Zaplávajte si v bazéne s protiprúdom, zregenerujte sa v jednej z našich sáun, uvoľnite sa vo vírivke, a na záver sa zverte do rúk nášho maséra.

Otvorené

Pondelok – Nedeľa

Otváracie hodiny

16:30 – 21:30

Cena: 1 osoba / 2 hodiny – 30 €

Hotel SP Resort

Wellness

Oddýchnuť si môžete vo večerných hodinách v hotelovom wellness centre so záhradou, kde nájdete bazén, jacuzzi, fínsku, parnú a infra saunu prípadne sa objednať na masáž na recepcii hotela.

Objednajte sa na recepcii.

Wellness & Spa

Hotel SP Resort

Bazén

Bazén s protiprúdom a vonkajšia vírivka pre 10 osôb

Hotel SP Resort

Sauny

Parná sauna

V parnej saune príjemne zregenerujete a naberiete nové sily. Z liečebného hľadiska sa para osvedčuje hlavne pri chronických chrípkach a zápaloch nosohltanu a hlasiviek, ďalej pri reumatických chorobách a rôznych iných pohybových problémoch. Využíva príjemné účinky tepla, vlhkej pary, vonných esencií a pokoja.

Fínska sauna

Teplo fínskej sauny zlepšuje pohyblivosť svalstva a má pozitívny vplyv aj na bolesť kĺbov. Telo sa potením zbavuje odpadových látok. Pre regeneračné účinky sa odporúča teplota vzduchu medzi 80°C až 100 °C s relatívnou vlhkosťou vzduchu približne 5%.

Infra sauna

V infračervenej  saune sú umiestené špeciálne žiariče, ktoré prehrievajú telo zvnútra a teplo preniká hlboko do tkaniva. Toto podporuje krvný obeh, látkovú výmenu či odbúravanie kalórií. Teplota sa v infračervenej saune pohybuje od 45°C do 60°C.

Hotel SP Resort

Masáže

V prípade záujmu možnosť objednania na recepcii: celotelová masáž, masáž chrbta a šije, masáž chodidiel, športová masáž…

Overiť dostupnosť

1 Izba , 1 Dospelý , 0 Deti
Izby
Dospelí
Deti